Онлайн кредити на картку

 • 1000 грн – тіло кредиту
 • 10 днів – термін
 • 180 1 грн – комісія
 • 1001 грн – до повернення

98% погоджень

Детальніше
 • 1000 грн – тіло кредиту
 • 10 днів – термін
 • 170 1 грн – комісія
 • 1001 грн – до повернення

Перший кредит під 0,01%

Детальніше
 • 1000 грн – тіло кредиту
 • 10 днів – термін
 • 160 1 грн – комісія
 • 1001 грн – до повернення

Надійний партнер

Детальніше
 • 1000 грн – тіло кредиту
 • 10 днів – термін
 • 170 1 грн – комісія
 • 1001 грн – до повернення

Віддаєте менше, ніж берете!

Детальніше
 • 1000 грн – тіло кредиту
 • 10 днів – термін
 • 150 1 грн – комісія
 • 1001 грн – до повернення

Перевірено

Детальніше

Напевно кожна людина потрапляв в ситуації, коли потрібні гроші, а взяти їх ніде. Найбільш простий спосіб терміново отримати кошти – це оформити кредит онлайн. На українському ринку фінансових послуг даний напрямок активно розвивається вже протягом декількох років. Хочете більше дізнатися про онлайн кредитуванні? У такому випадку рекомендуємо вам прочитати інформацію на нашому сайті.

Чому онлайн кредити так популярні в Україні?

Оформити кредит на карту в звичайному банку для українців без офіційного доходу стало досить-таки важко. Вимоги до позичальників посилилися, а платоспроможність за останніх кілька років, помітно знизилася. Крім цього, багатьох не влаштовувала система видачі кредитів. Щоб отримати кошти в банку необхідно пройти ряд бюрократичних процедур, які відбирають дуже багато часу. Подібна ситуація стала передумовою до появи мікрофінансових організацій (МФО).

Такі компанії займаються видачею невеликих (до 15000 грн.) Кредитів онлайн на карту і працюють цілодобово. Як правило, оформлення таких мікрокредитів займає до 30 хвилин, а ймовірність відмови дуже низька. При цьому від позичальника потрібний мінімальний набір документів: паспорт, код, підтвердження доходів (і то не завжди). Як ви вже зрозуміли, клієнти отримують кредит на карту. Тобто позичити гроші у мікрофінансової організації можна через Інтернет навіть не виходячи з дому, що досить-таки зручно.

Куди звернутися за онлайн кредитом або позикою

На даний момент в Україні існує безліч мікрофінансових організацій, які дозволяють оформити кредит прямо на карту. Але, на жаль, далеко не всі з них пропонують вигідні умови.

На нашому сайті кожен може вибрати і порівняти умови від популярних МФО. Співробітники “Гефест Кредит” перевірили всі компанії, їх умови і надали інформацію в зручному вигляді для порівняння. Сміливо вибирайте онлайн кредити які найкраще підійдуть під ваші вимоги.

Як взяти кредит онлайн

Кредит онлайн отримати досить-таки просто. Як правило, оформлення заявок проводиться через спеціальну форму на офіційному інтернет-сайті мікрофінансової організації. Щоб взяти онлайн кредит на карту необхідно:

 • Вказати суму кредиту, яка вам потрібна;
 • Вказати період, протягом якого ви зобов’язуєтеся погасити кредит;
 • Ввести необхідну інформацію про себе.

Як правило, на сайтах компаній, які видають онлайн кредити, є спеціальний калькулятор. Він, грунтуючись на сумі і періоді повернення коштів, підраховує процентну ставку і переплату по позиці. Перед тим, як оформити кредит, радимо скористатися цим інструментом. Він істотно полегшує життя позичальника і дозволяє спланувати фінансовий стан.

Після заповнення форми необхідно підтвердити оформлення заявки. Для цього необхідно натиснути на відповідну кнопочку. Після цього з’явиться спеціальна форма, в якій слід вказати персональну інформацію. Для того щоб взяти кредит онлайн на карту потрібен мінімальний набір документів. Як правило, достатньо тільки паспорта або ІПН.

Після відправки заявки на кредит представники фінансової організації швидко розглянуть її і повідомлять вас про своє рішення в найкоротші терміни. Якщо компанія схвалить видачу кредиту, то вам на банківську карту буде переведена обумовлена ​​грошова сума.

Чи варто брати онлайн кредити?

Онлайн кредити – це зручна послуга, яка дозволяє отримати грошові кошти на карту будь-якого банку майже миттєво. Мікрофінансові організації, які здійснюють діяльність переважно через Інтернет, видають позики при мінімальному наборі документів і навіть з поганою кредитною історією. Щоб взяти кредит онлайн на карту необхідно надати лише паспорт та код.

Ще однією перевагою можна вважати те, що кредит можна взяти без відсотків. Деякі компанії готові видавати перші кредити безкоштовно для нових клієнтів на певний термін. Повернення грошових коштів також здійснюється через інтернет-сайт компанії або через термінали самообслуговування, що досить-таки зручно.

Переваг достатньо, але є і недоліки. Головний недолік короткострокових кредитів на карту це великі процентні ставки, які можуть досягати декількох відсотків в день. Також недоліком можна вважати складні умови надання кредитів, тому потрібно уважно читати умови договору, щоб не потрапити на додаткові приховані платежі.

Вибирайте з перевірених підприємств на нашому сайті, це дозволить оформити найвигідніший онлайн кредит без ризиків!

Часті питання по онлайн кредитам

МФО не вимагає від клієнта наявності офіційних доходів. Позичальник може отримувати гроші з будь-яких джерел, головна умова – рівень надходжень повинен бути достатнім для погашення кредиту.

Найчастіше для оформлення кредиту досить паспорта. Додатково МФО може попросити ІПН, водійське посвідчення, пенсійне посвідчення, закордонний паспорт та інші документи. Зі списком необхідних документів можна ознайомитися на сайті МФО, з якої ви плануєте співпрацювати.

МФО видають позики при вже наявних кредитних зобов’язаннях. У підсумку ви отримуєте можливість погасити позику в першій організації за рахунок отриманих кредитних коштів в МФК. Бажано вибирати фірми, які в перший раз видають кредити без відсотків.

Від клієнта не потрібно ніяких додаткових грошових вкладень, щоб отримати кредит в МФО. Якщо компанія вимагає від вас гроші (наприклад, в якості застави) – можливо ви натрапили на шахраїв, краще звернутися в іншу фірму.

У більшості випадків гроші на рахунок надходять миттєво незалежно від часу схвалення заявки. Іноді перерахування грошей затримується – від 1 до 3 робочих днів, якщо гроші не прийшли протягом цього терміну, негайно зв’яжіться з представниками МФК.

Існує кілька причин відхилення заявки по кредиту:

 • В анкеті вказана завідомо неправдива інформація;
 • Допущені помилки під час заповнення даних у заявці;
 • Є відкриті прострочення в інших фірмах;
 • Клієнт злісний неплатник і включений в чорний список МФК.

Якщо заявку відхилили, спробуйте подати запит на кредит в іншій фірмі.

На відміну від банків, в МФО вітається прагнення клієнта виплатити кредит раніше. За дострокове погашення не нараховуються ніякі додаткові відсотки.

При виникненні проблем з погашенням боргу за кілька днів до закінчення кредитного договору варто звернутися до кредитного менеджера з проханням про пролонгацію. Клієнт має право запросити два продовження термінів протягом 1 кредитного договору. Для отримання продовження потрібно буде погасити відсотки, нараховані на тіло кредиту на момент звернення.

Щоб отримати кредит в МФО України клієнту в більшості випадків досить бути повнолітнім, мати постійних дохід (не обов’язково офіційний), мати український паспорт і мобільний номер для подачі заявки.

МФО не стежать за відкритими кредитами клієнта в інших організаціях, тому при оформленні другого кредиту ніяких складнощів виникнути не повинно. Головне – не допускати прострочень, щоб не потрапити в чорний список.

Клієнт може запитати додаткову суму до вже існуючого кредиту в МФО. Для цього достатньо звернутися до кредитного менеджера для узгодження всіх питань.

При першому зверненні в МФО заявка розглядається протягом 15 хвилин. Якщо в берете кредит повторно в тій же організації при успішному погашенні минулого позики, схвалення заявки відбувається миттєво.

Послуга пролонгації в МФО надається безкоштовно. Клієнту лише потрібно погасити відсотки, нараховані на суму кредиту на момент звернення за продовженням.

Погасити кредит можна з банківської карти, з банківського рахунку, через електронний гаманець, в терміналах самообслуговування та ін. З докладним списком доступних способів погашення можна ознайомитися на сайті компанії, з якою ви співпрацюєте.

Інформація про кредиторів

Creditplus.com.ua – ТОВ “АВЕНТУС УКРАЇНА”
Адреса: 03062, м. Київ, Проспект Перемоги, 90-А
Телефон: 0(800)330263
е-пошта: info@creditplus.ua
Максимальна РВС: 730%
Термін: 62 дні – 1 рік
3000 грн. на 3 місяці, комісія 4860 грн., загальні витрати 7860 грн., APR 657%.
Alexcredit.com.ua – ТОВ “АЛЕКСКРЕДИТ”
Адреса: 49041, м. Дніпро, вул. Стартова, 9-А,
Телефон: +38(099)6186464, +38(097)6186464, +38(093)6186464
е-пошта: mail@alexcredit.com.ua
Максимальна РВС: 620.5%
Термін: 62 дні – 1 рік
5000 грн. на 3 місяці, комісія 5869 грн., загальні витрати 10869 грн., APR 620.5%.